Świetny sprzęt gwarancją znakomitej jazdy konnej

Bryczesy z wysokim stanem

Przy wyborze odzieży do jazdy konnej warto kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem. Nie można jednak zapominać o stylu. Jazda konna może być również możliwa w pięknych, profesjonalnych ubraniach.

Takim wyborem okazują się bryczesy z wysokim stanem! Chronią i podkreślają sylwetkę w tym samym czasie, czyli jest to połączenie idealne!

Jakie są funkcje bryczesów z wysokim stanem?

Bryczesy z wysokim stanem mają przede wszystkim główne zadanie, czyli ochrona przed otarciami. Bryczesy, w porównaniu z klasycznymi spodniami,  wykonane są ze specjalistycznego materiału. To on chroni nogi przed obtarciami i odparzeniami.

Bryczesy z wysokim stanem

Świetnym dodatkiem, którego na próżno szukać w zwykłych spodniach to lej. Bryczesy z wysokim stanem takowy posiadają, dzięki niemu możliwe jest utrzymanie stabilności w czasie jazdy. Jest to możliwe dzięki lepszej przyczepności do siodła. Z bryczesami z lejem masz pewność, że o wiele rozpoczniesz jazdę konną.

Ochrona nie oznacza braku wygody, Bryczesy z wysokim stanem wykonane są z elastycznego materiału, aby komfort jazdy był jak najwyższy.

Bryczesy, a styl

Bryczesy z wysokim stanem świetnie sprawdzają się jako ochrona, ale nie brakuje im walorów estetycznych. W naszym asortymencie odnajdziesz wiele ciekawych wzorów i kolorów, aby nawet w czasie treningów wyglądać zjawiskowo.

Ogromnym atutem jest wysoki stan. To dzięki niemu zagwarantowane jest optyczne wydłużenie nóg i podkreślenie sylwetki.

Wybierz bryczesy z wysokim stanem i ciesz się nimi przez długi czas!

Sprawdź, co jeszcze musisz zobaczyć

© Copyright 2025